برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
15 مهر 1396 - 20:37
کد مطلب: 19955
فرماندار درمیان گفت:با توجه به منحصر بودن اين منطقه و وجود گونه هاي متعدد و متنوع جانوري و زيستگاه قوچ وحشي اوريال در منطقه، اقدامات لازم براي معرفي هرچه بهتر و بيشتر اين منطقه ضروري است.

به گزارش وحدت درمیان،با حضور فرماندار مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگي حفاظت محيط زيست شهرستان درميان برگزار شد.

 

فرماندار درمیان در این مراسم گفت: مسئوليت يک امانت الهي است و خدمت به مردم افتخاري بزرگ براي مسئولين که بايد قدر اين فرصت خدمت گذاري را به درستي بدانند .

 

محمد بشیری زاده با بيان اينکه تکريم رضايت ارباب رجوع مقدم بر تمامي امور است افزود: رعايت حقوق شهروندي، تكريم ارباب رجوع و تسريع در كار مردم در عرصه خدمت رساني به مردم شهرستان مرزي درميان در راس برنامه كاري همه دستگاه هاي اجرايي در شهرستان قرار دارد.

 

وی با بیان اينکه منطقه حفاظت شده درميان زيستگاه امني براي بسياري از گونه هاي ارزشمند است تصريح کرد:با توجه به منحصر بودن اين منطقه و وجود گونه هاي متعدد و متنوع جانوري و زيستگاه قوچ وحشي اوريال در منطقه، اقدامات لازم براي معرفي هرچه بهتر و بيشتر اين منطقه ضروري است.

 

وی حفظ منابع طبیعي را از مهمترين راهکارهاي سلامت جامعه دانست و افزود: با داشتن هوا و محيط زيست پاک ، شاخصهاي سلامت جسماني و بهداشت روان در جامعه ارتقا مي يابد .

 

فرماندار درمیان با بیان اينکه مشارکت مردم در حفظ محيط زيست زمينه ساز دستيابي به توسعه پايدار است افزود: آموزش، آگاه سازي و تعامل با شهروندان در جذب مشاركت مردمي و حفاظت از محيط زيست نقش انكارناپذيري دارد.

 

 

بشیری زاده؛ تعامل با مردم و همکاري با ساير دستگاه ها اجرايي شهرستان همچنين فرهنگ‌سازي در راستاي مشارکت همگاني در راستاي حفظ محيط زيست را از اولويت هاي كاري نمايندگي محيط زيست در شهرستان درميان برشمرد.

 

در پایان این مراسم از زحمات محمد دادي مسئول سابق نمايندگي حفاظت محيط زيست درميان تقدير و هاشم آزموده به عنوان مسئول جديد اين نمايندگي در شهرستان معرفي شد.

انتهای پیام/  

نظر شما

آخرین عناوین