برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
15 مهر 1396 - 20:20
کد مطلب: 19954
فرماندار درمیان گفت: در شرايطي که دشمنان از هر توطئه و ترفندي براي ايجاد اختلاف و تفرقه در بين مسلمانان استفاده ميكنند؛ حفظ وحدت ضرورت انكارناپذير جامعه و تنها راهكار خنثي كننده توطئه هاي دشمنان است.

به گزارش وحدت درمیان،همزمان با هفته نیروی انتظامي صبحگاه مشترک نيروي هاي مسلح شهرستان با حضور فرماندار درميان برگزارشد.

 

فرماندار درمیان در این مراسم با بيان اينکه نيروي انتظامي خادم مردم و پاسدار حريم ارزش ها و امنيت است افزود: برقراري امنيت در جامعه يکي از مؤلفه هاي مهم و بسترساز شكل گيري توسعه پايدار است.

 

محمد بشیری زاده ياد آور شد: رونق اقتصادي و صلابت سياسي و اقتدار امنيتي ايران در عرصه هاي جهاني مرهون جانفشاني رزمندگان، ايثارگران و فرزندان خدوم ملت در نيروي انتظامي است.

 

وی با بیان اينکه امنيت را بايد يک مسئله اجتماعي دانست كه مستلزم مشاركت اقشار مختلف جامعه است ؛اقتدار، خدمت به مردم، دقت و مراقبت درانجام وظيفه قانوني،اخلاق مداري، درستكاري و امانتداري و دفاع از ارزشهاي اسلامي را از جمله مهمترين ويژگي هاي نيروي انتظامي برشمرد.

 

فرماندار درمیان ضمن اظهار رضایت از عملکرد نيروي انتظامي در سطح شهرستان در جهت تامين امنيت مردم ، اظهار داشت: تلاش شبانه رورزي نيروهاي انتظامي و مرزباني ضامن تامين امنيت پايدار در سطح شهرستان مرزي درميان است.

 

بشیری زاده شهرستان مرزي درميان را يکي از امن‌ترين مناطق استان و کشور دانست و افزود: كاهش آسيب‌هاي اجتماعي، نهادينه كردن فرهنگ احترام به قانون و برقراري امنيت اجتماعي از مهم‌ترين اقدامات فرماندهي انتظامي شهرستان به شمار مي‌رود.

 

وی با بیان اينکه امنيت پايدار در گرو همدلي و تعامل مردم و نيروي انتظامي است افزود :در شرايطي که دشمنان از هر توطئه و ترفندي براي ايجاد اختلاف و تفرقه در بين مسلمانان استفاده ميكنند؛ حفظ وحدت ضرورت انكارناپذير جامعه و تنها راهكار خنثي كننده توطئه هاي دشمنان است.

 

وی با بیان اينکه تحقق شعار سال ۹۶ در راستاي توليد و اشتغال با همکاري بخش دولتي و مشاركت مردمي امكانپذير است افزود افتتاح كارخانه سيمان باقران با حضور رياست جمهوري در ابتداي سال جاري نقش موثري در اشتغال شهرستان درميان ايفا مي كند.

انتهای پیام/  

نظر شما

آخرین عناوین