برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
26 شهر 1396 - 13:56
کد مطلب: 19452
مدير عامل شركت گاز خراسان جنوبي از برخورداري 100 درصد خانوار شهري شهرستان درميان از نعمت گاز طبيعي با بهره برداري از عمليات گازرساني به شهرهاي طبس مسينا و گزيك خبر داد .

به گزارش وحدت درمیان، فرشيد دشتي، مدير عامل شركت گاز خراسان جنوبي از برخورداري 100 درصد خانوار شهري شهرستان درميان از نعمت گاز طبيعي با بهره برداري از عمليات گازرساني به شهرهاي طبس مسينا و گزيك خبر داد .

 
 
 
وی با اشاره به آخرین وضعیت گاز رسانی به این شهرستان اظهار داشت: درحال حاضر شهرهای اسدیه وقهستان در شهرستان درمیان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و گازرسانی به شهرهای طبس مسینا، گزیک، 45 روستا و کارخانه سیمان باقران با اعتباری بالغ بر 450 میلیارد ریال دردست اجرا است که پیش بینی می شود تا پایان سالجاری کارخانه سیمان باقران، شهرهای طبس مسینا، گزیک و 15 روستاي این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردند.
 
 
 
مدير عامل شركت گاز خراسان جنوبي با اشاره به اینکه برای بهره برداری از پروژه‌های گازرسانی به شهرستان درمیان بیش از 635 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، افزود: در راستای گازرسانی به این شهرستان تاکنون بیش از 112 کیلومتر خط انتقال گاز، 330 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و بیش از 3500 انشعاب اجرا و نصب گردیده است.
 
 
شايان ذكر است تاكنون بیش از دو هزار و 600 مشترک در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و با بهره برداری از پروژه های در دست اجرا، 100 درصد خانوار شهری و حدود 50 درصد از خانوار روستایی شهرستان درمیان تحت پوشش گاز طبیعی قرار می گیرند.
 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین