برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
22 شهر 1396 - 12:29
کد مطلب: 19388
معاون عمرانی و برنامه ریزي فرمانداری درميان گفت: از ابتدای سال جاری ۳۱۵ مورد بازرسی و ۱۵ گشت مشترک بازرسی از نانوايی های شهرستان درميان انجام شد.

به گزارش وحدت درمیان، معاون عمرانی و برنامه ریزي فرمانداری درميان گفت: از ابتدای سال جاری ۳۱۵ مورد بازرسی و ۱۵ گشت مشترک بازرسی از نانوايی های شهرستان درميان انجام شد.

 

 

رجبعلی آهنی در نشست کارگروه آرد و نان شهرستان اظهار کرد: در نتيجه اين بازرسی ها ۵ پرونده تخلف به ارزش ۹ميليون و ۹۰۰ هزار ريال تشكيل و به تعزيرات حكومتی معرفی شد.

 

وی با بیان اينکه در حال حاضر ۶۳ نانوايی در شهرستان درميان فعاليت دارند، افزود:از اين تعداد۳۲ نانوايی شهری و مابقی روستايی می باشد.

 

وی با اشاره به تخصیص ۵۵۳ تن سهميه ماهيانه آرد شهری،روستايی و عشايری به شهرستان افزود: توزيع عادلانه و مناسب آرد در تمام شهرستان مورد تاکيد کارگروه آرد و نان شهرستان است.

 

معاون فرماندار درمیان بازدید های مستمر و نظارت بر عرضه نان با کيفيت، رعايت نکات بهداشتی و رعايت ساعت پخت را از جمله وظايف اعضای كارگروه آرد و نان شهرستان برشمرد، و افزود: ارتقای كيفيت پخت نان و رضايتمندی شهروندان درميانی مهترين هدف اين كارگروه است.

 

وی افزود: باید در راستای اجرايی شدن وظايف کارگروه از جمله ارتقاء کيفيت آرد و نان، مديريت مصرف آرد، آموزش نانوايان، فعال سازی تمامی پرسنل نظارتی و تشديد بازرسی‌ها توجه ويژه‌ای شود.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین