برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان خبر داد:
37 نفر از بسیجیان شهرستان به اردوهیای راهیان نور غرب اعزام شدند
26 تير 1396 - 19:27
کد مطلب: 18532
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: 37 نفر از بسیجیان شهرستان درمیان به اردوهای راهیان نور غرب اعزام شدند.

"سروان محمد فاطمی نسب" در حاشیه این اعزام به خبرنگار وحدت درمیان، گفت:  37نفر از بسیجیان شهرستان درمیان در قالب یک دستگاه اتوبوس به اردوی زیارتی سیاحتی راهیان نور غرب اعزام شدند.

 

وی افزود: از این تعداد 30نفر برادر و 7 نفراز خواهران بسیجی هستند؛ با توجه به اینکه تعداد 22 نفر از عزیزان شرکت کننده از اهل سنت هستند این کاروان یک نمونه و الگوی مناسبی از نمایش وحدت و یکپارچکی مسلمین از مذاهب مختلف می باشد.

 

وی اضافه کرد: این کاروان در طول این سفر 7روزه  از مناطق عملیلاتی استان های کرمانشاه و کردستان بازدید نموده و از فیض زیارت حرم حضرت فاطمه معصومه (س) و مرقد مطهر امام خمینی (ره) نیز بهره مند خواهند شد.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان عنوان کرد: این سفر باهدف آشنایی بسیجیان خصوصا جوانان با مناطق عملیاتی دفاع مقدس  و همچنین به منظور بازخوانی فداکاری ها و جانفشانی های رزمندگان و شهدای 8سال دفاع مقدس برگزار می شود.

 

وی گفت: در طول این سفر یک نفر روحانی و همچنین یک راوی دفاع مقدس کاروان را همراهی خواهند کرد تاضمن پاسخگویی به سولات شرکت کنندگان خاطرات دفاع مقدس و عوامل پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل را بازگو نمایند.

 

فاطمی نسب در پایان گفت: برگزاری سفرهای  راهیان نور یکی از بهترین و ارزشمند ترین راههای زنده نگهداشتن یاد ونام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین