برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
24 تير 1396 - 10:27
کد مطلب: 18523
نماینده مردم درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین درسی که ما از برجام گرفتیم این بود که هیچ وقت به آمریکا اعتماد نکنیم، از لبخندهای او ذوق نکنیم و به وعده هایش دل نسپریم.

به گزارش وحدت درمیان، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها هر لحظه زیر هرقراری می زنند و اهداف کلی آنها که برای منطقه، خاورمیانه و ایران است، نه با لبخند تغییر می کند و نه با مذاکره، و آنها به دنبال پیاده کردن اهداف خود هستند و این لبخندها،  خوش و بش کردن ها و قدم زدن ها تغییری در سیاست های آنها ایجاد نمی کند.

 

عبادی افزود: آمریکا همان گرگی است که 40-50 سال قبل بوده و مخصوصا در برجام یکی از فایده ها این بود که آمریکا شناسی مردم بیشتر شد.

 

 

وی بیان کرد: برجام یک سری ویژگی های مثبت و منفی دارد، اما یکی از مشکلات این قرارداد این است که یک سری چیزها را نقد دادیم و قرار است نسیه بگیریم که هنوز همانها را هم نداده اند.

 

وی اذعان کرد: آنچه آمریکا برای ما رقم زد و دید که بی تاثیر نیست، مباحث اقتصادی و تحریم ها بود و لذا بلوک غرب هرگز دست از تحریم برنخواهد داشت و هر چه بتواند تحریم های جدیدی ایجاد خواهد کرد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: اگر ما بگویم دیپلماسی و گفتگو را دنبال کنیم و نیازی به موشک نداریم، این  واویلا است، چرا که اگر پشتوانه نظامی قوی نداشته باشیم غربی ها جواب سلام دیپلمات های ما را هم نمی دهند و این ساده اندیشانه است که بگوییم توان نظامی مهم نیست.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین