برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
23 تير 1396 - 09:28
کد مطلب: 18520
باید مسئولینی که معتقد بودند و هستند که دنیای امروز دنیای گفتگو است و دنیای موشک نیست ؛ بدانند اگر موشک و قدرت نظامی نباشد هیچ گفتگویی منافع ما را تامین نخواهد کرد.

بدون تردید یکی از عوامل بازدارنده و تامین امنیت کشور توان نظامی به خصوص توان موشکی است و قدرت چانه زنی در مذاکرات با کشورهای دیگر را افزایش می دهد.

 

این بی انصافی است که برای اثر گذاری بر قشر بی تفاوت یا مخالف نظام و کسب رای در زمان تبلیغات انتخابات تمام خطوط قرمز نظام و منافع ملی را نادیده بگیریم و برای جلب نظر دشمنان نظام با حمله به ارکان نظام و مولفه های قدرت کشور آن ها را نسبت به نفوذ و ایجاد فضای دو قطبی امیدوار کنیم. اظهار نظر مسئولین کشور بخصوص رئیس جمهور در دنیا به عنوان نگاه و نظر نظام و حاکمیت تصور می شود.

 

لذا باید اعضاء دولت و شخص رئیس جمهور رعایت شأن ملت بزرگ ایران را در صحبت های خود کنند. مردم هم وظیفه دارند برای پیشرفت  کشور که انتخاب خود دقت بیشتری کنند تا مسئولینی در سطح و تراز نظام اسلامی سرنوشت کشور را بدست بگیرند و دغدغه آن ها عملیاتی کردن خواست ولی فقیه باشد و چشم امید آنها به ظرفیت‌های داخل نظام معطوف باشد.

 

این نظام اگر امروز در دنیا مورد توجه است و در مناسبات بین المللی اثر گذار است چون قدرتمند است و ما این جایگاه را با مذاکره بدست نیاورده ایم بلکه با استقامت و اعتماد به جوانان خودمان و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری به این موقعیت دست یافتیم .

 

 ریاست محترم جمهور باید توجه داشته باشند که توان موشکی ما محصول تلاش سرداران شهید از سپاه و ارتش است و به هیچ دولتی ارتباط مستقیم ندارد. مردم فراموش نکرده اند که در زمان تبلیغات ریاست جمهوری نمایش شهرهای موشکی را برای اثر گذاری بر مذاکرات می دانستند در حالی که اگر دنیا به قدرت ما باور نمی داشت حاضر به مذاکره با ما نبود هر چند که ما از این موقعیت استفاده نکردیم و تقریبا حاصل چند سال مذاکره برای ما از دست دادن بخش زیادی از اندوخته های هسته ای بود و پرداخت نقد سهم ایران در حالی که طرف مقابل به هیچ تعهد خود پایبند نبود و تحریم ها که موضوع مذاکرات بود همچنان باقی است و این یعنی خسارت محض.

 

نکته آخر اینکه تا مسئولین به جوانان و توان داخلی به معنای واقعی باور نداشته باشند و از اعتماد به آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی که بارها به اعتماد ما خیانت کرده اند دست بر ندارند، اهداف بزرگ مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تامین نخواهد شد؛ باید مسئولینی که معتقد بودند و هستند که دنیای امروز دنیای گفتگو است و دنیای موشک نیست بدانند اگر موشک و قدرت نظامی نباشد هیچ گفتگویی منافع ما را تامین نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین