برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
گزارش وحدت درمیان به مناسبت دومین سال اجرایی شدن برجام/
تنها نقاط ضعف برجام به مردم تحمیل شده است/برجام هیچ تأثیر ملموسی در زندگی مردم نداشت
22 تير 1396 - 13:48
کد مطلب: 18515
برجام هیچ حاصلی برای ایران نداشت و هیچ تغییری در وضع اقتصادی و معیشتی مردم نمی بینیم.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان، بیست و سوم تیرماه سالروز اجرایی شدن برجام است.

 

روحانی در نشست خبری با رسانه‌های داخلی و خارجی گفت: مردم به خوبی و قدم به قدم برجام را لمس می‌کنند، مردم و رسانه‌های منصف برجام را احساس می‌کنند اما برخی از رسانه‌ها برایشان بسیار سخت است که مدتی چیز دیگری را به مردم گفتند و حال واقعیت دیگری مشهود شده و این برای آنها خیلی سخت است.

 

خبرنگار وحدت درمیان در آستانه دومین سال اجرایی شدن برجام به سراغ مردم رفت تا نظرشان را نسبت به برجام بپرسد.

 

حسین فدایی از شهروندان شهر اسدیه در گفتگو با خبرنگار وحدت درمیان، گفت: رکود اقتصادی بسیار زیاد و وضع اقتصادی ، معیشتی مردم بسیار سخت شده است؛ مخصوصا برای جوانانی که قصد تشکیل خانواده دارند.

 

وی افزود:به عنوان یک جوان هیچگونه امکانات رفاهی ندارم و نمی توان با این وضعیت حتی یکبار هم در سال به مسافرت رفت. وضعیت نسبت به 5 سال پیش بسیار بدتر شده است.

 

حسینی یکی از فعالان فرهنگی شهر اسدیه در گفتگو با خبرنگار وحدت درمیان گفت: برجام هیچ حاصلی برای ایران نداشت و هیچ تغییری در وضع اقتصادی و معیشتی مردم نمی بینیم.

 

وی ادامه داد: دل بستن به برجام و کشور های صهیونیست هیچ نفعی برای ما ندارد و اگر نتیجه می خواست رقم خورد، تا به امروز انجام شده بود.

 

بی خویش یکی دیگر از شهروندان درمیانی در گفتگو با وحدت درمیان گفت: بعد از برجام زندگی مردم هیچ تغییری نکرده؛ تحریم ها به حرف لغو شده است اما در جامعه هیچ تغییری بوجود نیامده است.

 

وی ادامه می دهد: مغازه دار هستم اما بازار بسیار خرایه است. جیب های آقایان اینقدر گشاده شده است که به مردم چیزی نمی رسد.

 

احراری یکی از کاسبان شهر اسدیه گفت: برجام را حس کردیم؛ قلب راکتور اراک را که بتن ریختن مگر می شود حس نکرد. قبلا با وجود تحریم ها حداقل یک انرژی هسته ای بود که می شد ازش برق تولید کرد اما در چند سال دیگر که نفت تمام شود، هیچ انرژِی جایگزینی را نداریم. حالا هم تحریمیم و هم انرژی هسته ای نداریم.

 

وی گفت: مطابق صحبت های امام خامنه ای برجام نقاط ضعف و قوتی را دارد که امروز نقاط ضعفش به شدت برما تحمیل شده و نقاط قوتش روی هواست.

 

انتهای پیام/

 

 

 

نظر شما

آخرین عناوین