برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
22 تير 1396 - 08:52
کد مطلب: 18512
فرمانده ناحیه سپاه درمیان گفت:امروز در حال جنگ تمام عیار با دشمن در زمینه فرهنگی هستیم که عامه مردم این موضوع را متوجه هستند ولی برخی از مسئولان به این قضیه توجه نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان، سرگرد پاسدار حسین خدادادی، فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان، روز گذشته در مراسمی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف در مسجد محمد رسول الله شهر اسدیه برگزار شد اظهار کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاثیر مهمی در تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

 

وی افزود: توطئه استکبار جهانی برای کمرنگ کردن ارزش‌ها در قالب تهاجم فرهنگی است و  هنر بسیج مقابله با برنامه‌های ضد فرهنگی دشمن است.

 

فرمانده ناحیه سپاه درمیان بیان کرد: ترویج بدحجابی از طریق شبکه های ماهواره ای زنگ خطری جدی برای خانواده ها است و امروزه یکی از مهمترین عوامل سست شدن بنیان خانواده ها و افزایش آمار طلاق ترویج بدحجابی و بی عفتی در جامعه است.

 

خدادادی تصریح کرد: آرامش روحی و روانی اعضای خانواده به ویژه برای زن و همچنین صیانت خانواده از مفاسد اجتماعی از آثار مثبت رعایت حجاب در اجتماع است.

 

وی اذعان کرد: باید مسئولان، نهادهای فرهنگی و مردم پای کار بیایند و برای مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان در حوزه فرهنگ و حجاب و عفاف بیش از گذشته تلاش کنند.

 

شناسایی آسیب های اجتماعی توسط بسیجیان

فرمانده ناحیه سپاه درمیان تاکید کرد: فرماندهان پایگاههای بسیج شهرستان باید آسیب های اجتماعی را در روستاها شناسایی و به مجموعه سپاه اعلام کنند و همچنین در هر روستا یک کارگاه عفاف و حجاب برگزار شود.

 

 

خدادادی اظهار کرد: اگر امروز در زمینه ترویج عفاف و حجاب و مکارم اخلاقی در شهرستان تلاش نکنیم، چند سال آینده آسیب های اجتماعی بیشتری را خواهیم داشت.

 

عدم توجه مسئولان به مسائل فرهنگی

وی خاطر نشان کرد: امروز در حال جنگ تمام عیار با دشمن در زمینه فرهنگی هستیم که عامه مردم این موضوع را متوجه هستند ولی برخی از مسئولان به این قضیه توجه نمی‌کنند.

 

فرمانده ناحیه سپاه درمیان گفت: متاسفانه در برخی اداره ها اگر خانمی بسیجی و چادری باشد، آن را به دورترین روستاها منتقل می‌کنند که این موضوع در جامعه اسلامی یک ضعف است.

 

خدادادی با بیان اینکه امروز دشمن به این نتیجه رسیده که تنها راه مقابله با جمهوری اسلامی ایران ارائه برنامه های ضد فرهنگی است، گفت: از لحاظ تجهیزات نظامی و نیروی نظامی به مرحله بازدارندگی رسیده ایم.

 

وی یاد آور شد: بیشتر برنامه های دشمنان در فضای مجازی و شبکه های ماهواره علیه زنان است چرا که آنان رکن اصلی خانواده را تشکیل می دهند.

 

فرمانده ناحیه سپاه درمیان به بیان اینکه طی دو سال گذشته آمار طلاق در خراسان جنوبی افزایش یافت،افزود: برنامه های فرهنگی مبتذل از سوی دشمن در افزایش این آمار تاثیرگذار است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین