برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
20 تير 1396 - 15:29
کد مطلب: 18501
مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: در سفری که قبلا معاون وزیر نیرو به شهرستان درمیان داشته اند در آنجا مصوب شده است که اعتباری برای مجتمع کلاته ملا و روستای درمیان در نظر گرفته شود و 16میلیارد تومان برای شهرستان درمیان و سایر شهرستانها در نظر گرفتند که بیشترین میزان حدود 12 میلیارد تومان برای شهرستان درمیان درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار وحدت درمیان، مردم  روستای شیرگ قهستان از غیر بهداشتی بودن آب شرب در این روستا رنج می‌برند و خواستار رسیدگی مسئولان به این مشکل شده اند.

 

مردم روستای چک نوزاد هم از فرسودگی  شبکه آبرسانی این روستا که باعث هدر رفتن آب با توجه به کمبود آب شده است اعتراض داشته و می‌خواهند که مسئولان برای هدر رفت آب چاره ای بیندیشند.

 

آبرسانی به شیرگ از دشت نقنج

علی اکبر بسکابادی مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار وحدت درمیان، اظهار کرد: برای برطرف شدن مشکل آب روستای شیرگ قرار است از چاه پهلوان که در دشت نقنج واقع شده است و مالکیت آن متعلق به خود اهالی شیرگ است در صورت هبه دادن این چاه به شرکت آب و فاضلاب روستایی اقدامات لازم صورت بگیرد و مشکل غیر بهداشتی بودن آب شیرگ برطرف شود.

 

 

وی با اشاره به هدر رفتن آب در وستای چک نوزاد، افزود: هدر رفت آب به دلیل فرسوده بودن شبکه آبرسانی این منطقه است و بدلیل کمبود اعتبار ما به تنهایی نمی‌توانیم مشکل را برطرف کنیم.

 

 

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی بیان کرد: برای رفع این مشکل نیاز به همکاری مشارکتی از طرف مردم داریم و در صورتی که کار حفاری و خاک سرندی را مردم انجام دهند ما هم حاضر به تهیه لوله و تعویض شبکه آبرسانی فرسوده هستیم.

 

در چند روز آینده پیمانکاران مجتمع درمیان و کلاته ملا آغاز به کار خواهند کرد

بسکابادی به مجتمع آب کلاته ملا و روستای درمیان اشاره کرد و گفت: در سفری که قبلا معاون وزیر نیرو به شهرستان درمیان داشته اند در آنجا مصوب شده است که اعتباری برای مجتمع کلاته ملا و روستای درمیان در نظر گرفته شود و 16میلیارد تومان برای شهرستان درمیان و سایر شهرستانها در نظر گرفتند که بیشترین میزان حدود 12 میلیارد تومان برای شهرستان درمیان درنظر گرفته شده است.

 

 

وی اظهار کرد: پیمانکار و شرکت فروشنده لوله برای  مجتمع درمیان انتخاب شده است، پیمانکار مجتمع کلاته ملا هم انتخاب شده است و خوشبختانه عمده لوله ها برای مجتمع کلاته ملا را ما سال قبل خریده بودیم با اعتبارات سال 95 در نتیجه ظرف چند روز آینده پیمانکار جدید کلاته ملا و پیمانکار درمیان سر کار خواهند رفت و قولی را که آقای میدانی داده اند را امسال با دستور مستقیم  وزیر و توافقی که با استاندارداشته اند اجرایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین