برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
22 دى 1395 - 05:42
کد مطلب: 16750
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از 50 درصد شرکت کنندگان در یادواره‌های شهدا جوانان و نوجوانان هستند، گفت: در سال 93 حدود 217 یادواره شهدا در خراسان جنوبی برگزار کردیم که بیشترین تعداد پایگاهی بوده است و در سال 95 تاکنون 317 یادواره برگزار شده است و این نشان دهنده روند رو به افزایش برگزاری این یادواره‌ها در استان است.

به گزارش وحدت درمیان به نقل از زن امروز ، سرهنگ صفرعلی  اسماعیلی امروز در نشست خبری با بیان اینکه کنگره شهدای خراسان جنوبی در مهرماه97 برگزار خواهد شد، گفت: برای پیگیری و رسیدن به اهداف برگزاری این کنگره شورای سیاست گذاری با ریاست نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تشکیل گردید و در اولین جلسه این شورا کلیات برگزاری کنگره شهدا مطرح شد.

وی با تاکید بر اینکه کنگره شهدای خراسان جنوبی اولین کنگره ملی استانی است، ادامه داد: در هر سال 4 استان کنگره شهدا را برگزار می کنند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه خط مش کلی کنگره شهدای خراسان جنوبی بر عهده شورای سیاست گذاری است، تصریح کرد: یکی از وظایف کنگره شهدا تعیین سیاست‌ها و اهداف عملیاتی است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی کنگره شهدای خراسان جنوبی نیز با ریاست استاندار تشکیل شده است، افزود: کار این ستاد برنامه ریزی برای چگونگی اجرای این کنگره است.

وی گفت: در سال 93 حدود 217 یادواره شهدا در خراسان جنوبی برگزار کردیم که بیشترین تعداد پایگاهی بوده است و در سال 95 تاکنون 317 یادواره برگزار شده است و این نشان دهنده روند رو به افزایش برگزاری این یادواره‌ها در استان است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از 50 درصد شرکت کنندگان در یادواره‌های شهدا جوانان و نوجوانان هستند، تصریح کرد: یادواره‌های شهدا با حرکت خودجوش مردمی اداره می شوند و متولی برگزاری یادواره‌ها مردم هستند.

اسماعیلی در پایان تاکید کرد: یادواره‌های شهدا یکی از برنامه‌هایی است که ارزش انعکاس دارد و شهدا بر گردن ما حق بسیاری دارند و رسانه‌ها در این بخش رسالت سنگین تری بر عهده دارند.

انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین