برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
17 دى 1395 - 16:11
کد مطلب: 16684
امام جمعه درمیان هجمه های اخیر به قوه قضائییه را ناجوانمردانه دانست و گفت: این هجمه ها با هدف انتخابات سال آینده و تخریب این مجموعه انقلابی است که توسط استکبار و به وسیله رسانه های دست نشانده آنان صورت می گیرد.

به گزارش وحدت درمیان "حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حسینی" در خطبه های این هفته نماز جمعه درمیان در مسجد محمد رسول الله(ص) اسدیه با سفارش مردم به تقوای الهی اظهار داشت: برخی چپ گرایان احساس می کنند همانطور که گاهی اوقات از درافتادن با برخی کج سلیقه ها بهره برداری انتخاباتی کرده اند، می توانند از تقابل با پاک ترین، با اخلاص ترین فرد در مسیر امام، انقلاب و شهداء، یعنی مقام معظم رهبری هم استفاده کنند. 

 

وی افزود: مطمئن باشید رهبری برای مردم، از جانشان عزیزتر است.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی هجمه های اخیر به قوه قضائییه را ناجوانمردانه دانست و گفت: این هجمه ها با هدف انتخابات سال آینده و تخریب این مجموعه انقلابی است که توسط استکبار و به وسیله رسانه های دست نشانده آنان صورت می گیرد.

 

وی اضافه کرد:  انتظار و درخواست انقلابی‌ها از مسئولان این قوه، ایستادگی با شهامت در برابر این هجمه‌های ناعدلانه است.

 

وی اذعان داشت: مسئولان قوه قضائییه برایشان مطرح نباشد که این دولت است یا دولت قبل چرا که مردم از آن ها عدالت را می خواهند و به پرونده های فساد با سرعت بیشتر و دقت بیشتر رسیدگی و قاطعانه حکم صادر شود.

 

امام جمعه درمیان به ترور شهید احمدی روشن توسط منافقین اشاره کرد و گفت:  هراس دشمنان از هدف والاي شهيد احمدي روشن باعث ترور اين دانشمند شد.

 

حسینی در پایان گفت: ترفند دشمنان، ایجاد شائبه در جامعه و القای تفکر دوقطبی جامعه و تخریب نهادهای قانونی نظام است.

 

انتهای پیام/1176

نظر شما

آخرین عناوین