برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده
13 آذر 1395 - 18:30
کد مطلب: 16462
رئیس اداره تبلیغات اسلامی درمیان گفت: متصدیان نماز جمعه باید جهادگرانه وارد عمل شوند چرا که نماز جمعه یک نماز حکومتی ولایی و ستاره هدایت انسان ها در حیات معرفت سیاسی است.

به گزارش وحدت درمیان؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدهادی نودهی صبح امروز در گردهمایی اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان درمیان اظهار داشت: متصدیان نماز جمعه باید جهادگرانه وارد عمل شوند چرا که نماز جمعه یک نماز حکومتی ولایی است.

وی افزود: جایگاه متصدیان نماز جمعه بسیار رفیع است و نماز جمعه ستاره هدایت انسانها در حیات معرفت سیاسی است و شما متصدیان اقامه صلات جمعه شامل این موهبت و عامل اقامه این امر هستید و این مقام بسیار بزرگی است.

 

وی عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های مجموعه شهر و کشور در حوزه نماز جمعه، جذب نسل نوجوان و جوان به نماز جمعه است که در این زمینه ستاد نماز جمعه پیستاز عمل کرده و حضور جوانان و نوجوانان در سنگر نماز جمعه بسیار پرشور و پر رنگ است.

 
نودهی خاطرنشان کرد: حضور اقشار مختلف در سنگر نماز جمعه زمینه رشد و تعالی جامعه را فراهم می‌کند و در هشت ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل حضور خانمها در این فریضه الهی افزایش قابل توجهی داشته است.
 
 
وی اضافه کرد: یکی دیگر از فعالیت‌های ستاد، انجام فضاهاسازی‌ به مناسبت‌های مختلف است؛ همچنین با راه‌اندازی سامانه پیامکی 100005212 ویژه اطلاع‌رسانی مطالب مربوط به نمازجمعه، با مردم در ارتباط هستیم.
 
وی نماز جمعه را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: نماز جمعه پایگاه تجدید عهد و بیعت هفتگی امت با ولایت فقیه است.
 
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
 
انتهای پیام/

نظر شما

آخرین عناوین