برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده

چندرسانه

عناوین اقتصادی

فرماندار درمیان :
فرماندار درمیان از جذب ۷۸ درصد تسهیلات اشتغال این شهرستان طی سال گذشته خبر داد و گفت: امسال تعهد ایجاد ۴۸۱ فرصت شغلی را داریم.
عکس نوشته :
وحدت درمیان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : به‌نظر من اگر بررسی اموال مسئولین به‌صورت دقیق انجام شود علاوه بر برگشت اموال نامشروع به بیت المال و مجازات متخلفان باعث خوش بینی مردم به مسئولین نیز می‌شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان خبر داد :
وحدت درمیان - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان گفت: اسناد پنج هزار و 660 هکتار از اراضی ملی این شهرستان به نام دولت صادر شد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی خبر داد:
وحدت درمیان - مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی از حضور استان در نمایشگاه نوروزگاه ایران خبر داد و گفت: این حضور فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی فروش صنایع دستی و معرفی خراسان‌جنوبی است.
فرماندار درمیان :
وحدت درمیان - فرماندار درمیان گفت: صنایع دستی شهرستان درمیان جنبه‌های شاخص جهانی دارد بنابراین باید از این ظرفیت‌ها برای ایجاد اشتغال پایدار استفاده کرد.
فرماندار درمیان :
وحدت درمیان - فرماندار درمیان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 23 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان از طریق سامانه بهین یاب برای دریافت 136 میلیارد و 830 میلیون ریال تسهیلات به بانک ها معرفی شدند.
فرماندار درمیان خبر داد :
وحدت درمیان - فرماندار درمیان از احداث ۲ نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگابایتی خبر داد و گفت: اعتبارات فراگیر شهرستان درمیان ۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان با سود ۱۱ درصد بوده است.
در آخرین روز دهه فجر :
وحدت درمیان - همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه فجر 20 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 35 میلیارد و 300 میلیون ریال در بخش قهستان شهرستان درمیان افتتاح شد.
فرماندار درمیان خبر داد :
وحدت درمیان - فرماندار درمیان گفت: امسال 49 میلیارد و 645 میلیون ریال تسهیلات اشتغال مشاغل خانگی برای این شهرستان مصوب شده که تاکنون 27 میلیارد و 772 میلیون ریال اختصاص یافته است.
در پی سفر استاندار به شهرستان درمیان :
وحدت درمیان - همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه گازرسانی به ۲۸ روستايي شهرستان درميان با حضور استاندار خراسان جنوبي به بهره برداري رسید.
در حاشیه افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهر اسدیه :
وحدت درمیان - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: اگر می خواهیم در حوزه اقتصاد مقاومتی جدی ورود پیدا کنیم باید آسیب ها و چالش ها را بشناسیم و با روحیه جهادی مشکلات را حل کنیم.
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر :
وحدت درمیان - طرح اشتغالزایي توسط کميته امداد امام خميني (ره) شهرستان درميان به بهره برداري رسيد.
با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی:
وحدت درمیان - به مناسبت گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی و با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در اسدیه افتتاح شد.
خطیب جمعه اسدیه :
امام جمعه موقت اسدیه گفت: مسئولان با توجه به شرایط فعلی جامعه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت قرار دهند چرا که مردم تاکنون در تمامی صحنه ها بخصوص در حوادث اخیر دین خود را به خوبی به نظام و انقلاب ادا کردند.
فرماندار درمیان حمایت از واحدهای تولیدی، جلوگیری از تعطیلی آنها و بررسی علت توقف واحدهای تولیدی را از اولویت های شهرستان دانست و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو رفع موانع تولید است.
فرماندار درمیان خبر داد :
فرماندار درمیان گفت: همزمان با دهه فجر سال جاری ۶۰ پروژه عمرانی در سطح شهرستان درمیان به بهره‌برداری خواهد رسید.
امام جمعه درمیان :
امام جمعه درمیان گفت: مردم شهرستان درمیان سالیان پیش برای زمین پول پرداخت کرده‌اند اما هنوز تکلیف زمین‌ها مشخص نیست لذا بنیاد مسضعفان باید هرچه سریعتر این مشکل را برطرف کند.
حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با حمیدرضا احمدپورشهری مدیرشعب پست بانک استان خراسان جنوبی اظهارداشت: خدمات ارائه شده از سوی این بانک درسطح کشور بویژه در مناطق روستائی و محروم مصداق بازر تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال است.
در حالی که کارگران و پیمانکاران نان شب خود را ندارند مسئولان استان اعتبار 60 میلیاردی مطالبات پیمانکاران را از استان برگشت داده اند.
مدیر عامل صندوق تعاونی روستای درمیان :
این سالها که خشکسالی امان مردم را بریده است زنان روستای درمیان با مشاغل خانگی و ایجاد صندوق های خرد زنان روستای مانع مهاجرت شده اند.
در دهگردشی فرماندار درمیان‌ :
در دهگردشی فرماندار درمیان‌ ، مشکلات ۴ روستای بخش مرکزی شهرستان درميان بررسي شد.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: راه اندازی مجدد بازارچه مرزی میل 73 یکی از مهمترین مطالبات مرزنشینان این شهرستان است.
مدیر امور عشایری درمیان خبر داد :
مدیر امور عشایری درمیان گفت: آبرسانی به 38 محله عشایری این شهرستان با جمعیت یکهزار و 800 خانوار در نقاط مرزی با تانکر انجام می شود.
فرماندار درمیان خبر داد
فرماندار شهرستان درمیان از انجام عملیات گازرسانی به شهرهای گزیک و طبس این شهرستان خبر داد و گفت: هم اکنون به ۴۵ روستا با دو هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت با تانکرهای سیار آبرسانی انجام می‌شود.
مسئول نمایندگی صنعت و معدن درمیان خبر داد:
مهدی صادقی گفت: با صدور دو فقره پروانه بهره برداری صنعتی از ابتدای سالجاری سرمایه گذاری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال در این شهرستان انجام شد.

صفحه‌ها