برگزاری رایگان کارگاه پزشک خانواده

چندرسانه

عناوین فرهنگی

به همت یک خیّر :
خير درمياني ۱۳۵ نسخه كتاب كودک به كتابخانه های عمومی شهرستان درميان اهدا کرد .
شبکه دامپزشکی شهرستان درمیان یک دوره کلاس آموزشی بهداشت شیر و فرآورده های لبنی برای جمعیت عشایری این شهرستان برگزار کرد.
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان؛
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان از اعزام ۵۰ مبلغ همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.
۶ مدرسه پویش 'ایران من' با حضور نایب رئیس و جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و خراسان جنوبی در این استان افتتاح شد.
آداب درمیان /
شهرستان درمیان یکی از مناطق ایران است که از آثار و بناهای تاریخی و آداب اجتماعی و فرهنگی بسیار کهن و خاصی برخوردار است.
معاون مجمع جهانی اهل بیت(ع) :
معاون پژوهشی، فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: شعر برگرفته از قرآن و روایت حکمت است که نمونه آن را در اشعار شعرایی چون سعدی می‌توان دید.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد :
مدیر کل سازمان تبلیعات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری سومین کنگره شعر اهل بیت (ع) در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این کنگره به صورت استانی ۲۱ اسفندماه در سینما بهمن بیرجند برگزار می شود.
رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی:
وحدت درمیان - رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) خراسان جنوبی گفت: والدین خطر الگوپذیری کودکان از بازی های رایانه ای غیرمجاز را که دشمن علیه کودکان ما طراحی می کند، جدی بگیرند.
عکس نوشته :
وحدت درمیان - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران : این امنیت را مدیون غیرت و مردانگی جوانان و شهدای کشورمان هستیم و مردم باید بصیر باشند و بدانند دشمن دست از کار نمی‌کشد و به‌سرعت و به‌هربهانه‌ای برای ناامنی ایران اسلامی زمینه‌سازی می‌کند.
سینما سیار جشنواره مردمی فیلم «عمار»
وحدت درمیان - سینماسیار جشنواره مردمی فیلم «عمار» میزبان بیش از ۳ هزار نفر در خراسان جنوبی شد.
آشفته بازار و بی قانونی بی سابقه در موسیقی ارشاد؛
«شب شنبه ها» پوشش جدیدی که به بهانه اجرای پرفورمنس موسیقی با اجراهای متعدد موسیقی و بلیط فروشی گسترده، تلاش دارد خود را در قامت جشنواره موسیقی راک، جا بیاندازد، بهانه ای برای اجرای انواع موسیقی زیرزمینی، غیرقانونی و غیرمجاز در تهران شده است.
وحدت درمیان - جشنواره هويت اسلامي و ايراني کودکان پيش دبستاني در شهر هاي گزيك و طبس مسينا با حضور فرماندار درميان برگزار شد.
امام جمعه شهرستان درمیان :
امام جمعه شهرستان درمیان گفت : شهدا درس آزادگی و مقاومت را به نسل‌های بعد از خودشان آموختند و امروز به‌ وسیله خون آن عزیزان سفر کرده نام عظیم انقلاب اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان طنین‌انداز شده است.
گزارش تصویری :
وحدت درمیان - آئین استقبال از پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس پیش از ظهر دوشنبه با حضور مردم و مسئولان در روستای براندود از توابع شهرستان درمیان انجام شد.
گزارش تصویری :
وحدت درمیان - آئین استقبال از پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس پیش از ظهر دوشنبه با حضور مردم و مسئولان در روستای براندود از توابع شهرستان درمیان انجام شد.
گزارش تصویری ۱ :
وحدت درمیان - آیین استقبال از پیکر پاک و مطهر 2 شهید گمنام در روستاهای ماسنان ، خوان ، نوغاب و آنیک از توابع شهرستان درمیان برگزار گردید.
افلاکیان خاکی
وحدت درمیان - آئین استقبال از پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس پیش از ظهر دوشنبه با حضور مردم و مسئولان در روستای براندود از توابع شهرستان درمیان انجام شد.
امام جمعه شهرستان درمیان:
امام جمعه شهرستان درمیان: از زمان برپایی انقلاب اسلامی بارها دشمن تلاش کرد تا توطئه ها و جریان های مختلفی را جهت ایجاد نفاق و تفرقه بین مردم ایران طراحی و اجرا کند اما بحمدالله به نتیجه نرسیدند.
امام جمعه اسدیه:
وحدت درمیان - امام جمعه اسدیه با بیان اینکه نظام بانکی یک معضل برای این انقلاب می باشد گفت : مردم به بانک ها بی اعتنایی کنند و از گذاشتن پولشان در درون بانک ها خودداری کنند.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی: ائمه جمعه و گروه هاي مرجع مي توانند با روشنگري ، نسل جوان را واکسينه نمايند تا از آسيب هايي كه در اين زمينه وجود دارد جلوگيري شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: با اجرای کنسرت در سالن های ورزشی بدون رعایت حدود قانونی مخالف هستیم، باید آئین نامه فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری اینگونه مراسمات رعایت شود اما اکنون متاسفانه کنسرت ها با دستور دولتی ها اجرا می شود.
در حاشیه افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهر اسدیه :
وحدت درمیان - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: اگر می خواهیم در حوزه اقتصاد مقاومتی جدی ورود پیدا کنیم باید آسیب ها و چالش ها را بشناسیم و با روحیه جهادی مشکلات را حل کنیم.
به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر :
وحدت درمیان - زنگ انقلاب در آموزشگاه حافظ شهر قهستان نواخته شد.
به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر :
وحدت درمیان - مراسم گلبانگ انقلاب روز شنبه 14 بهمن در مدارس شهر گزیک برگزار شد.
با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی:
وحدت درمیان - به مناسبت گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی و با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در اسدیه افتتاح شد.

صفحه‌ها